Proč Arelit
Jeden přípravek s vyváženým složením pěti důležitých látek.

     1. Zlepšuje paměť, koncentraci a urychluje učení

     2. Odbourává stres

     3. Snižuje nervozitu

     4. Především díky zinku Arelit podporuje imunitu proti virovým infekcím

     5. Normalizuje hladinu cholesterolu

     6. Podporuje vstřebávání vitamínů A, D, E, K

Žít život na plný plyn! Úspěch, kariéra, peníze, dokonalá postava, kreativní nápady, všechno v pohodě stihnout a nemít žádný stres - takový je sen spousty manažerů, podnikatelů, ale i sportovců a studentů, kterým se probíraná látka stále nechce uložit v paměti. Aktivní život nás stojí spoustu sil a okamžitého soustředění.

Nový přípravek Arelit může pomoci! Novinka obsahuje patentovanou směs lecitinu, vlákniny a biogenních prvků - hořčíku, vápníku a zinku, které umocňují pozitivní vliv přípravku a především lecitinu na lidský organizmus. Lecitin patří mezi fosfolipidy, které tvoří významnou část buněčných membrán, bez kterých by buňka nemohla přijímat výživu z okolí a vylučovat odpadní látky svého metabolismu. Lecitin a biogenní prvky se společně podílejí na mentálních a nervových procesech, což se projevuje zejména při nutnosti zlepšení paměti a koncentrace. Z toho důvodu doporučován především pro studenty a duševně pracující. Má tendenci ke snižování tlaku a normalizaci hladiny cholesterolu.

Zinek, hořčík a vápník se nazývají biogenními prvky. Účastní se všech důležitých pochodů uvnitř našeho těla a nalezneme jej téměř ve všech buňkách, včetně mozku a nervů. Hořčík a vápník prospívají správné výstavbě kostí a svalů ale i například pohlavních orgánů. Arelit díky obsahu lecitinu urychluje přeměnu tuků v energii. Lecitin spolu se zinkem mají velmi pozitivní vliv na kvalitu pokožky a pravidelné užívání přípravků s obsahem těchto dvou prvků snižuje pravděpodobnost tvorby akné.